Відкриття фотовиставки

Громадська організація “Бодай” за підтримки посольства Чехії в Україні організувала фотовиставку у FREUD HOUSE.
Громадська організація «Бодай» з Праги – це волонтерська організація, яка займається всесторонньою допомогою установам соціального захисту в Україні. Цій діяльності організація присвятила 11 років своєї роботи, і за цей час вдалося реалізувати багато проектів.
Фотопроект «Очима вільшанських дітей», якому вже два роки, є одним із них. Цей проект реалізує одна з волонтерів, що вже давно їздить в Україну, - пані Домініка Духкова. Початковою ідеєю було дати дітям з дитячого будинку у Вільшанах новий досвід, який би їх далі розвинув та поєднував у собі і розвиток дитини, й індивідуальну роботу з нею. Фотопроект, який реалізується в дитячому будинку у Вільшанах у вигляді фотошколи, це завдання точно виконує.
Фотошкола поєднує освіту дитини, оскільки перед фотографуванням учень повинен освоїти конкретну тему, наприклад, «природа», «мій друг», «колір», та саму роботу з фотоапаратом, яку дитина здійснює у свій вільний післяобідній час.
В перший рік ми побоювалися, чи зможуть діти користуватися фотоапаратом, чи впораються з навантаженням, яке на них ляже в рамках навчання, але ми були здивовані. Не тільки тому, що діти з усім впоралися на відмінно, але і тому, що виникали справжні фотошедеври, що показували погляд на світ дітей, які живуть в абсолютно інших соціальних взаємовідносинах, ніж ми. З першого фотопроекту виникла виставка в Празі, яка ввібрала найкраще, що було створено у фотошколі.
Ми дуже раді, що цього року цю виставку вдалося перенести на українську територію і що можна також показати світ цих дітей українській громадськості. Дозвольте собі при погляді на них бути критичними та прихильними, дозвольте їм говорити їхньою мовою та повірте, що вони дійсно багато вам розкажуть про дитячий світ в ізольованому середовищі.
Хочу пойти Стоимость 36

График: Единоразово

Организатор: FREUD HOUSE cafe art club

Место проведения: вул. Костянтинівська 21,FREUD HOUSE cafe art club

Киев, выставка, фото, общение,

Отзывы

КОММЕНТАРИИ Комментариев: 0

 
Текст сообщения*

Имя:*
Тел.:
Url события
Email организатора:
Добавить мероприятие

Найди свое мероприятие

Тематика:
Город:
Найти
20.04.2015 На території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко! Шановні мрійники! Ми раді оповістити вас, що на території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко. Кожен охочий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у заз...
19.04.2015 Пре-паті фестивалю "Країна мрій 2015"

15 травня буде концерт-солянка за участю наших учасників Disco - Lounge та World Music Stage фестивалю #krainamriy2015

15.04.2015 Відкрито перші імена фестивалю «Країна Мрій»

Стали відомими імена фестивалю «Країна Мрій». Ними стали серед виконавців наживо:

08.04.2015 Фестиваль “Країна мрій” змінює локацію

Шановні Мрійники!
Маємо важливу новину, фестиваль “Країна мрій” змінює локацію. Цього року ми проведемо голо...
Подписка на новости: