VII Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

Шановні колеги!
Маємо честь запросити Вас на VII Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні проблеми управління: виклики інформаційної епохи», яка буде проведена 4-5 грудня 2013 року в НТУУ «КПІ» на базі Факультету соціології і права. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти – всі, хто займається проблемами управління.
Тематика конференції:
Секція 1. Теоретико-методологічні засади управління.
Філософія та соціологія управління. Соціально-психологічні аспекти управлінської діяльності. Моральні аспекти управлінської діяльності. Гендерні моделі сучасного управління.
Секція 2. Технології та інструменти управління в контексті інформатизації суспільства. Прикладна соціологія у вирішенні проблем управління. Комунікативні стратегії в управлінській діяльності. Роль сучасних інформаційних технологій в управлінні людським і соціальним капіталом. Секція 3. Адміністративно-правові аспекти управління в інформаційному суспільстві. Сучасні проблеми надання адміністративних послуг. «Електронний уряд» як концепція державного управління. Державне управління: макро- та мікровиміри.
Секція 4. Соціально-культурна сфера як об’єкт соціального управління.
Управління освітою та наукою у суспільстві, заснованому на знаннях та інформації. Державне регулювання соціокультурної сфери: соціальне проектування, соціальна діагностика і соціальна експертиза. Медіакультурний вектор модернізації соціокультурної сфери.
Мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції необхідно до 8 листопада 2013 року включно за електронною адресою manag.conf@gmail.com надіслати одночасно в електронному варіанті:
1.
заявку на участь в конференції(див. зразок);
2. тези доповіді(див. вимоги до оформлення); 3. відскановану рецензію наукового керівника (для студентів та курсантів).
За результатами конференції буде опубліковано збірник матеріалів.
Отримання оргкомітетом матеріалів для участі у конференції буде підтверджене нашим повідомленням про отримання на вказану Вами електронну адресу. У разі, коли Ви не отримали підтвердження, просимо звертатись до оргкомітету. Організатори конференції зберігають за собою право відхилити надіслані матеріали, якщо вони не відповідають проблематиці конференції , не належним чином оформлені, містять плагіат, обсяг яких перевищено або надіслані пізніше зазначеного терміну. РОЗМІР ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВНЕСКУ СТАНОВИТЬ 120 грн.
Організаційний внесок сплачується після отримання запрошення за реквізитами, вказаними в ньому. Організаційний внесок включає вартість програмних матеріалів, збірки матеріалів конференції. Збірку матеріалів можна буде отримати на пленарному засіданні конференції , а також в оргкомітеті конференції. Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування, тощо) оплачуються учасниками за власний рахунок, або за рахунок сторони, що їх відряджає. Програма конференції буде надіслана разом з запрошенням на конференцію. Оргкомітет гарантує поселення іногородніх учасників лише в тому випадку, якщо потреба в поселенні була відмічена в заявці (кількість діб).
Вимоги до оформлення тез
.
 Текст повинен бути виконаний в Microsoft Word 07-2003&6.0/95 для Windows;
 Обсяг тексту: до 3 сторінок.
 Назва доповіді посередині рядка (слова з великої букви, без крапки): шрифт Times New Roman, кегель - 14, жирний. Наприклад: Забезпечення законності у державному управлінні.
Нижче, через один інтервал, праворуч – ім’я та прізвище автора, коротка назва установи, де навчається автор; прізвище та ініціали наукового керівника, його науковий ступінь, вчене звання: шрифт Times New Roman, кегель – 14. Наприклад: Сидоров Іван Іванович,Студент 5-го курсу факультету соціології та права НТУУ «КПІ» Науковий керівник: Петров І.В., к.ю.н., доц.., ФСП НТУУ «КПІ».
 Через один інтервал текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал 1,5.
Список використаних джерел(без повторів) додається за необхідністю в кінці тексту під назвою: Список використаних джерел. У тексті посилання позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки, наприклад: [1, с.56].
Вимоги до електронного варіанта заявки та тез доповіді Заявка на участь в VII Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні проблеми управління: виклики інформаційної епохи»
Відомості про доповідача та тему доповіді:

1. Прізвище
2. Ім’я
3. По батькові
4. Повна назва навчального закладу, в якому навчається/працює доповідач
5. Посада
6. Науковий ступінь
7. Вчене звання
8. Назва факультету, курс (для студентів та курсантів)
9. Тема виступу(доповіді)
10. Секція
11. Домашня адреса
12. Контактні телефони (домашній, мобільний)
13. Електронна пошта (e-mail)

Відомості про наукового керівника (для студентів та курсантів);

1. ПІБ
2. Посада
3. Науковий ступінь
4. Вчене звання

Назва файлу повинна відповідати прізвищу та імені доповідача із вказівкою для Заявки – Заявка, для тез – Тези, для рецензії – Рецензія.

Тема електронного повідомлення повинна складатися з прізвища та імені учасника конференції, та вказівки «Сучасні проблеми управління».

Контакти: · м. Київ, пр.. Перемоги, 37, корпус №7, каб. 122А (ст. метро “Політехнічний інститут”) · manag.conf@gmail.com · Пряміцин Вячеслав Юрійович тел. (098) 959 19 47 · Стецюра Катерина Олександрівна тел. (063) 006 61 10 · Боровикова Ольга Олександрівна тел. (063) 427 32 30

З повагою, Організаційний комітет!

Хочу пойти Стоимость 120 грн

График: Единоразово

Организатор: Міністерство освіти і науки України Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» Факультет соціології і права

Место проведения: м. Київ, НТУУ «КПІ» (ст. метро “Політехнічний інститут”)

Контактное лицо: Пряміцин Вячеслав Юрійович тел. (098) 959 19 47 • Стецюра Катерина Олександрівна тел. (063) 006 61 10 • Боровикова Ольга Олександрівна тел. (063) 427 32 30 manag.conf@gmail.com

Киев, конференция, Политехнический институт, обучение, общение,

Отзывы

КОММЕНТАРИИ Комментариев: 0

 
Текст сообщения*

Имя:*
Тел.:
Url события
Email организатора:
Добавить мероприятие

Найди свое мероприятие

Тематика:
Город:
Найти
20.04.2015 На території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко! Шановні мрійники! Ми раді оповістити вас, що на території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко. Кожен охочий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у заз...
19.04.2015 Пре-паті фестивалю "Країна мрій 2015"

15 травня буде концерт-солянка за участю наших учасників Disco - Lounge та World Music Stage фестивалю #krainamriy2015

15.04.2015 Відкрито перші імена фестивалю «Країна Мрій»

Стали відомими імена фестивалю «Країна Мрій». Ними стали серед виконавців наживо:

08.04.2015 Фестиваль “Країна мрій” змінює локацію

Шановні Мрійники!
Маємо важливу новину, фестиваль “Країна мрій” змінює локацію. Цього року ми проведемо голо...
Подписка на новости: