Kyiv Employer Branding & Engagement Forum 2013

Перший день програми KEBEF 2013 охопить теорії брендингу роботодавця, стратегічні аспекти, що впливають на нього, роль лідера у становленні та розвитку бренду, важливість усвідомлення і розуміння кожним співробітником цінностей компанії, світові тренди та досвід, що може вплинути на Україну.

Другий день – тактика і практичні кейси. Attraction, engagement, EVP, внутрішні комунікації у брендингу роботодавця на прикладах успішно реалізованих проектів. Вперше буде розглянуто тему України в контексті місця для роботи, і роль іміджу країни в залученні найкращих у компанії, в тому числі зі світового рику праці.

В цілому на KEBEF 2013 будуть представлені досвід та точки зору Брета Мінчінгтона (Employer Brand International), Сари Акслінг (Volvo), Емілі Скеммелл (Virgin Media), Чарльза Фера (Great Place to Work Institute), Володимира Лавренчука (Райффайзен Банк Аваль), Віталія Антонова (Галнафтогаз), Оксани Семенюк (Mondelēz International — Kraft Foods), Ольги Горбановської (Ernst & Young), Оксани Маріної (Interpipe), Андрія Худо (Фест), Павла Шеремети (Київська Школа Економіки), В’ячеслава Брюховецького (НаУКМА) та ін. Спеціальним гостем з питань бренду роботодавця України стане Віталій Кличко.

Хочу пойти Стоимость 3900грн.

График: Единоразово

Организатор: PRP

Место проведения: вул. Івана Мазепи, 1

Киев, форум, знаменитости, персона, выступление,

Отзывы

КОММЕНТАРИИ Комментариев: 0

 
Текст сообщения*

Имя:*
Тел.:
Url события
Email организатора:
Добавить мероприятие

Найди свое мероприятие

Тематика:
Город:
Найти
20.04.2015 На території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко! Шановні мрійники! Ми раді оповістити вас, що на території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко. Кожен охочий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у заз...
19.04.2015 Пре-паті фестивалю "Країна мрій 2015"

15 травня буде концерт-солянка за участю наших учасників Disco - Lounge та World Music Stage фестивалю #krainamriy2015

15.04.2015 Відкрито перші імена фестивалю «Країна Мрій»

Стали відомими імена фестивалю «Країна Мрій». Ними стали серед виконавців наживо:

08.04.2015 Фестиваль “Країна мрій” змінює локацію

Шановні Мрійники!
Маємо важливу новину, фестиваль “Країна мрій” змінює локацію. Цього року ми проведемо голо...
Подписка на новости: