Оглядова екскурсія "Пам'ятки Києва"

Маршрут та об'єкти показу: Нижній Місто (Поділ): фонтан Самсон, Будинок контрактів, Гостинний двір, Перша пошта, Річковий вокзал, фунікулер. Липки (Печерськ - аристократичний центр міста): Липський особняк - Шоколадний будиночок, Будинок вдови, що плаче, будівля Національного Банку, Будинок з Химерами. Через Майдан Незалежності в Стародавній Київ ( Верхнє місто ): Михайлівський Золотоверхий, Початок Андріївського узвозу, Андріївська церква ( по можливості), місце, звідки починалася Земля Руська (камінь перед історичним музеєм) . Вид на Дитинець і Замкову гору, Софія Київська (всередину не заходимо), по Володимирській вул. до Золотих Воріт.

Ви вперше в Києві? Ви приїхали на короткий термін і дуже зайняті? Побувати в Києві і не побачити Київ неможливо, Ви будете жалкувати про це все жізнь. Ми пропонуємо Вам оглядову екскурсію з тими, хто добре знає і дуже любить це місто. Нашому місту понад півтори тисячі років. Старовину і сучасність чудово співіснують на його вулицях. На цій екскурсії Ви зможете побачити найцікавіші пам'ятки міста, які, як віхи часу позначили сторінки його історії: Старокиївську гору, камінь з написом «звідки є пішла Земля Руська», знамениті Золоті ворота , Софіївський собор, Володимирський собор, Андріївську церкву та Михайлівський собор, Києво -Печерську лавру, помилуєтеся храмами Подолу і аристократичними особняками Печерська. Ви пройдете крізь вікову історію міста, ХI -ХХ століть, побачите місто XXI століття.

Хочу пойти Стоимость 150грн.

График: Единоразово

Организатор: Интересный Киев

Место проведения: метро Контрактовая площадь. памятник Григорию Сковороде. (ближайший адрес ул.Межигорская 1)

+38044 364 5110 tour@interesniy.kiev.ua

Киев, общение, прогулка, автобусный тур,

Отзывы

КОММЕНТАРИИ Комментариев: 0

 
Текст сообщения*

Имя:*
Тел.:
Url события
Email организатора:
Добавить мероприятие

Найди свое мероприятие

Тематика:
Город:
Найти
20.04.2015 На території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко! Шановні мрійники! Ми раді оповістити вас, що на території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко. Кожен охочий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у заз...
19.04.2015 Пре-паті фестивалю "Країна мрій 2015"

15 травня буде концерт-солянка за участю наших учасників Disco - Lounge та World Music Stage фестивалю #krainamriy2015

15.04.2015 Відкрито перші імена фестивалю «Країна Мрій»

Стали відомими імена фестивалю «Країна Мрій». Ними стали серед виконавців наживо:

08.04.2015 Фестиваль “Країна мрій” змінює локацію

Шановні Мрійники!
Маємо важливу новину, фестиваль “Країна мрій” змінює локацію. Цього року ми проведемо голо...
Подписка на новости: