Консультації з SEO

Працюючи над своїми проектами, стартапи та команди на певному етапі стикаються з необхідністю професійної допомоги у просуванні свого продукту в інтернеті. Хтось покладається на свої знання, хтось звертається до операторів. Та найчастіше для прориву є потреба у пораді фахівця.

 Креативний простір «Часопис» розширює спектр професійних консультацій.

Відтепер, щоп’ятниці, кожен гість Простору має можливість отримати консультацію з просування інтернет-проектів, сайту, пошукової оптимізації тощо від Андрія Суса, досвідченого SEO-фахівця.

Андрій Сус, співзасновник Церто-Кредит, власник Car&Base, резидент Коворкінгу «Часопис» протягом 10 років професійно займається створенням, управлінням та популяризацією інтернет-проектів. Має глибокі знання в інтернет-маркетингу та управлінні проектами. Під час кар'єри, брав участь в якості лідера, керівника проекту, менеджеру з маркетингу, принаймні 50 проектів. 

«Кожен сайт унікальний і, незважаючи на, здавалося б прості механізми та алгоритми SEO - виведення сайту в топ пошукових систем вимагає професійного підходу. Консультації будуть корисними проектам, що потребують комплексного SEO-аналізу та комплексних порад щодо просування в інтернеті, структури сайту, ефективних рекламних інструментів та пошукової оптимізації у цілому», - зазначає Андрій Сус. 

 

Серед проектів Андрія: Aviso, FN.Ua, Retail.UaМоя ШколаЛигаБізнесІнформИнтересный Киев (активні посилання) та багато інших. Спеціализація - комплексний інтернет маркетинг.

 

Додатково: 

У Креативному просторі «Часопис» успішно працюють вже два консультаційних проекти: ITea з “Юскутум» - юридичні поради стартаперам та командам від юридичної компанії «Юскутум», та FinMorning з FinAssistant безкоштовны поради щодо бухгалтерії, податків та кадрового обліку від компаній ТОВ «Фінасистент».

Хочу пойти Стоимость Бесплатно

График: Еженедельно

Организатор: Часопис

Место проведения: ул. Льва Толстого, 3, Часопис

prostir@chasopys.kiev.ua

Киев, общение, обучение, сайт, продвижение, консультация, Часопис,

Отзывы

КОММЕНТАРИИ Комментариев: 0

 
Текст сообщения*

Имя:*
Тел.:
Url события
Email организатора:
Добавить мероприятие

Найди свое мероприятие

Тематика:
Город:
Найти
20.04.2015 На території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко! Шановні мрійники! Ми раді оповістити вас, що на території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко. Кожен охочий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у заз...
19.04.2015 Пре-паті фестивалю "Країна мрій 2015"

15 травня буде концерт-солянка за участю наших учасників Disco - Lounge та World Music Stage фестивалю #krainamriy2015

15.04.2015 Відкрито перші імена фестивалю «Країна Мрій»

Стали відомими імена фестивалю «Країна Мрій». Ними стали серед виконавців наживо:

08.04.2015 Фестиваль “Країна мрій” змінює локацію

Шановні Мрійники!
Маємо важливу новину, фестиваль “Країна мрій” змінює локацію. Цього року ми проведемо голо...
Подписка на новости: