FinMorning з компанією FinAssistant

Щопятниці з 10 по 13 годину кожен відвідувач «Часопису» має нагоду отримати безкоштовну пораду щодо бухгалтерії, податків та кадрового обліку від компаній «Фінасистент» ТОВ. 

В кожному бізнесі існують основні бізнес-процеси, які дозволяють виконувати місію компанії та заробляти гроші. Однак невід’ємною частиною бізнесу завжди є також допоміжні бізнес-процеси (адміністративна діяльність), які покликані зберегти зароблені гроші, захистити компанію від потенційних ризиків чи виконати обов’язки, які покладаються на компанію з боку держави чи суспільства. Прикладами таких допоміжних бізнес-процесів можуть слугувати: налагодження системи бухгалтерського обліку, сплата податків, оформлення трудових відносин з працівниками та інше.

 

Як правило, більшість бізнесів, що розвивається, на початкових етапах свого існування концентруються на основних бізнес-процесах, не маючи змоги витрачати свої обмежені ресурси (грошові та часові) на адміністративну діяльність. Нажаль, іноді такий підхід веде до збільшення витрат та ризиків у майбутньому. Тому, компанія «Фінасистент» ТОВ у партнерстві з «Часописом» запроваджує FinMorning з компанією FinAssistant – щоп’ятниці з 10 по 13 годину відвідувачі «Часопису» зможуть безкоштовно отримати пораду кваліфікованого бухгалтера щодо налагодження адміністративної діяльності (бухгалтерія, податки, кадровий облік, фінансове консультування та інше) у бізнесі, що розвивається.

 

За словами директора та співзасновника компанії «Фінасистент» ТОВ Бородіна Олександра: «Компанія існує з 2011 року. Створенню компанії, її місії та команди допомагав мій особистий досвід – більше ніж 15 років інтенсивної роботи у бухгалтерії та фінансах. Місія компанії полягає у тому, щоб допомагати бізнесу, що розвивається, налагоджувати допоміжні бізнес-процеси переважно у сфері бухгалтерії та фінансів за рахунок ефективного використання професійного досвіду та навичок наших співробітників. Наша спеціалізація – початковий, дрібний та середній бізнес, що розвивається. Наші ретельно відібрані співробітники мають багаторічний досвід роботи на посадах головних бухгалтерів та фінансових директорів  в різних галузях господарства. Ми допоможемо Вам розвинути Ваш бізнес, звільнивши Вас від фінансово-адміністративної рутини та додаткових витрат Вашого часу та ресурсів».

Хочу пойти Стоимость Бесплатно

График: Еженедельно

Организатор: Часопис

Место проведения: ул. Льва Толстого, 3, Часопис.

prostir@chasopys.kiev.ua

Киев, финансы, помощь, обучение, консультанты,

Отзывы

КОММЕНТАРИИ Комментариев: 0

 
Текст сообщения*

Имя:*
Тел.:
Url события
Email организатора:
Добавить мероприятие

Найди свое мероприятие

Тематика:
Город:
Найти
20.04.2015 На території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко! Шановні мрійники! Ми раді оповістити вас, що на території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко. Кожен охочий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у заз...
19.04.2015 Пре-паті фестивалю "Країна мрій 2015"

15 травня буде концерт-солянка за участю наших учасників Disco - Lounge та World Music Stage фестивалю #krainamriy2015

15.04.2015 Відкрито перші імена фестивалю «Країна Мрій»

Стали відомими імена фестивалю «Країна Мрій». Ними стали серед виконавців наживо:

08.04.2015 Фестиваль “Країна мрій” змінює локацію

Шановні Мрійники!
Маємо важливу новину, фестиваль “Країна мрій” змінює локацію. Цього року ми проведемо голо...
Подписка на новости: